(c) aznoh
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

UBYTOVÁNÍ, REKREACE, PRAHA BLÍZKO, ŘEKA SÁZAVA, ZAHRADA, POHODA

 

- smluvní podmínky

Všeobecné podmínky

Ubytovatel poskytne řádně objednané a zaplacené ubytování osobám starším 18-ti let. Mladší osoby ubytuje pouze v doprovodu osob starších 18-ti let.

Nástup a ukončení ubytování

Chatu je možno si pronajmout v letních měsících, tj. od června do září. Na jaře a na podzim jen na vyžádání, v zimě chatu nepronajímáme. V hlavní sezóně (doba letních prázdnin) jsou turnusy pro ubytování týdenní vždy od soboty do soboty. Příjezd je možný v den nástupu od 14,00 do 16,00 hodin (později dle dohody) a v den odjezdu musí být chata uklizena a předána do 10,00 hodin.

Mimo hlavní sezónu je možno dohodnout i jiný den nástupu nebo ukončení ubytování s tím, že alespoň jeden z těchto dnů musí být o víkendu.

Cena ubytování

Aktuální cena ubytování je uvedena na úvodní stránce www.chatanasazave.jex.cz. V mimosezónní době se poskytuje sleva 20%. Na konci pobytu se rovněž hradí skutečně spotřebovaná elektrická energie, případně otop.

Objednání a platba ubytování

se provádí e-mailem zasláním těchto údajů:

  1. požadovaný termín
  2. jméno a příjmení klienta
  3. kontaktní telefon (mobil)
  4. poštovní adresa
  5. počet osob     - dospělí:       - děti:
  6. kontaktní e-mail

Na kontaktní e-mail následně odešle ubytovatel potvrzení o rezervaci termínu a pokyny k platbě zálohy, která činí 50% ceny ubytování . Tato záloha je splatná na účet ubytovatele do 14-ti dnů od potvrzení rezervace (není-li domluveno např. z časových důvodů jinak). Není-li záloha zaplacena v termínu, rezervace se ruší. Po obdržení zálohy odešle ubytovatel na kontaktní e-mail podrobné pokyny k příjezdu a ubytování.

Doplatek za ubytování  provede klient v hotovosti při nástupu na ubytování, skutečně spotřebovaná elektrická energie a  spotřebované dřevo se platí na konci pobytu.

Předání chaty a úklid

Při příjezdu předá ubytovatel chatu klientovi v uklizeném stavu, zapíše stav elektorměru  a seznámí ubytovaného s objektem.

Před předáním chaty zpět ubytovateli je povinen klient provést základní úklid, t.j. vynesení smetí, umytí, utření a uklizení nádobí, vytření podlah.

Při odjezdu je proveden odečet konečného stavu elektroměru, dle kterého provede ubytovaný úhradu za skutečně spotřebovanou elektrickou energii.

Kauce

Na začátku pobytu je povinen klient složit v hotovosti ubytovateli kauci na úklid a případné poškození majetku ve výši 2 000,- Kč. Tato kauce je vratná na konci pobytu v případě řádného předání uklizené chaty. V případě neprovedení úklidu se kauce nevrací, v případě poškození nebo ztráty majetku se případně vrátí poměrná část kauce.

Omezení pro ubytování

Celá chata je nekuřácká (ke kouření je možno využít balkon nebo přilehlou zahradu). Není možno ubytovat klienty s domácími zvířaty.

Stornovací podmínky

Objednané ubytování lze stornovat e-mailem. Stornovací poplatky se neplatí v případě, že klient za sebe zajistí náhradu. V ostatních případech je povinen klient uhradit ubytovateli tyto stornopoplatky:

zrušení objednávky 50 a více dnů před objednaným termínem: 30% z celkové ceny za ubytování

zrušení objednávky 49 a méně dnů před objednaným termínem: 50% z celkové ceny za ubytování

Závěrečná ustanovení

Klient bere tyto smluvní podmínky na vědomí a objednáním ubytování stvrzuje, že těmto podmínkám rozumí a v plném rozsahu je akceptuje.